Description
- A Daikin kültéri egységek korrózió-gátlóval kezelt hőcserélővel rendelkeznek, amely fokozottabb ellenállást biztosít a nehéz időjárási körülményekkel szemben.
- A Daikin kültéri egységek ízlésesek, tartósak és könnyen felszerelhetők a tetőre vagy a teraszra, vagy egyszerűen a fal mellé is állíthatóak
- Az R32-es hűtőközeggel működő berendezések az R-410A hűtőközeghez képest 68%-kal csökkentik a környezeti hatásokat, ami a magas energia hatékonyságnak köszönhetően alacsonyabb energia fogyasztást eredményez
- Kültéri egységek páros alkalmazásra
- Sík, stílusos elülső panel, amely könnyedén illeszkedik minden belső térbe, és könnyen tisztítható
- Online szabályzó (opcionális): vezérelje a beltéri egységet helyi hálózaton vagy interneten keresztül bárhonnan
| Energiaosztály hűtés | A++ |
| Energiaosztály fűtés | A+ |
| Hűtőteljesítmény | 5,08 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,9 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőközeg besorolás | R32 |
| SEER | 6.45 |
| SCOP | 4.42 |
| Wifi vezérlés | igen |
| Extra szűrő | igen |
| Energiatakarékos üzemmód | igen |
| Időzítő (programozható) | igen |
| Infra távirányító | igen |
| Öndiagnosztika rendszer | igen |
| Párátlanító funkció | igen |
| Automatikus újraindulás | igen |
Technical Data
| Gyártó | Daikin |
| Teljesítmény | 4,0 - 5,9 kW |
| Kivitel | Fűtésrásegítésre |
| Szín | |
| Wi-Fi vezérlés | igen |