Leírás
Az extrém környezeti hőmérsékletekre optimalizált Amber Royal megnövelt kül- és beltéri hőcserélővel és Dual Stage kompresszorral rendelkezik, melyekkel -30°C-ig képes fűteni, és -20°C-ig tudja a névleges teljesítményt tartani. Ezek együttes eredménye, hogy a légkondicionáló hűtésben és fűtésben is egyedülálló, A+++ energiahatékonysággal bír.
KIEMELT TULAJDONSÁGOK
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Dual Stage kompresszor, Fűtés -30°C külső hőmérsékletig, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés
Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet
OPCIONÁLIS TARTOZÉKOK
Fűtésre kifejezetten javasolt készülék. Akár -30°C külső hőmérsékletig használható fűtés üzemmódban. A kültéri egység téliesített, karterfűtéssel és csepptálca fűtéssel rendelkezik. A Gree I Feel funkciójának köszönhetően a Gree Amber Royal készülékhez nem feltétlenül kell vezetékes távirányító, hiszen a termosztát a vezeték nélküli távirányítóba van építve. Opcionálisan elérhető hozzá vezetékes távirányító is. H-tarifás mérőórára köthető, így október 15. és április 15. között akár féláron vételezheti az elektromos áramot klímájához.
A Wi-Fi vezérlésnek köszönhetően a készüléket távolról is szabályozhatjuk, ki/be kapcsolhatjuk, az időzítőjét programozhatjuk stb.. Jó választás lehet nyaralóba, weekend-házba, ahol más fűtés nincsen, de szeretnénk elkerülni a fagykárt: a 8°C temperálás funkció bekapcsolásakor csak akkor kezd el fűteni a készülék, ha a hőmérséklet 8°C alá csökken. A 3D légáramnak köszönhetően a kifújást nem csupán fel-le, hanem jobbra-balra is lehet irányítani vagy legyezni. Ezáltal garantáltan egyenletes hőmérsékletet alakíthat ki a szobában. Opcionális kártyás kapcsolójának és vezetékes távirányító opciójának köszönhetően alkalmas lehet panziókba, szállodákba is.
| Fűtési tulajdonság | |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,57 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER/SCOP | 6,6/4,4 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 5,9 kW |
| Beltéri méret | 1101x327x249 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 48/45/43/40/37/35/33 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 47/44/43/40/36/34/32/- dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16,5 kg |
| Kültéri méret | 980x790x427 mm |
| Kültéri zajszint | 56 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 62,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 18 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret foly/gőz | 6/16 mm |
| Min./Max. csövezési táv | 3/40 m |
| Max. magasság kül. | 20 m |
| Műk. tartomány (hűtés) | -18..+52 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -30..+24 °C |
| Kompresszor | Dual Stage, Inverter |
Műszaki adatok
| Klíma gyártó | |
|---|---|
| GREE | |
| Klímateljesítmény | |
| 4,0 - 5,9 kW | |
| Csepptálca fűtés | |
| Igen | |
| I Feel funkció | |
| Igen | |
| Karter fűtés | |
| Igen | |
| Temperálás | |
| Igen | |
| 4 irányú légterelés | |
| Igen | |
| Wi-Fi vezérlés | |
| Igen | |
| Klíma kivitel | |
| Fűtésre optimalizált | |
| Klímaszin | |
| Fehér |