Leírás
A Comfort Pro légkondicionálókat magasabb fűtési energiahatékonyság, valamint csendesebb kül- és beltéri egység jellemzi. A modell jelenleg 2,7 és 3,5 kW névleges hűtőteljesítményekben kapható. A későbbiekben nagyobb teljesítménykivitelben is elérhető lesz.
A Comfort Pro szintet lépett a népszerű Comfort X-hez képest a gyár legújabb fejlesztései révén: a légkondicionáló még csendesebb kül- és beltéri egységet kapott, továbbá fűtésben is minden eddiginél energiahatékonyabbá vált. A legmodernebb professzionális megoldások és a teljeskörű téliesített felszereltség biztosítják az otthon nyugalmát.
Ezek a modellek kompresszor karter- és csepptálca fűtéssel rendelkeznek, melynek köszönhetően -25°C-os külső hőmérsékletig garantált a fűtés. A kültéri csepptálca fűtés biztosítja, hogy a leolvasztások alkalmával keletkező kondenzvíz ne képezzen jegesedést, megnövelve ezzel az üzembiztonságot télen. A kompresszor karterfűtés még a legnagyobb hidegekben is szavatolja a kompresszorolaj megfelelő kenését induláskor, ezáltal jelentősen növeli a kompresszor élettartamát.
- Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés,
- 3D légáram,
- Cold plasma szűrő,
- Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL),
- 8°C-os temperálás,
- Extra csendes kialakítás,
- Fűtés -25°C külső hőmérsékletig,
- Kompresszor karter és csepptálca fűtés
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
|---|---|
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 670 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 674 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 2,7 kW |
| Beltéri méret | 889x294x212 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 39/37/34/31/26/23/22/18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 39/37/34/31/30/29/28 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 732×555×330 mm |
| Kültéri zajszint | 51 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 23,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 6,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Min./Max. csövezési táv | 3/15 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kompresszor | Inverter |
Műszaki adatok
| Klíma gyártó | |
|---|---|
| GREE | |
| Klímateljesítmény | |
| 2,0 - 2,9 kW | |
| Csepptálca fűtés | |
| Igen | |
| I Feel funkció | |
| Igen | |
| Karter fűtés | |
| Igen | |
| Temperálás | |
| Igen | |
| Wi-Fi vezérlés | |
| igen | |
| Klíma kivitel | |
| Téliesített | |
| Klímaszin | |
| Fehér |